Умови доставки по Києву

Всі меблі доставляються в розібраному вигляді в транспортувальних упаковках. Терміни доставки можуть бути різними, в залежності від наявності товару на складі вони можуть становити від 1-го до 4-х днів. Час доставки попередньо узгоджується з замовником.

Вартість доставки меблів по Києву до 5000 грн:

• 100 грн (до під'їзду);
• вартість підйому і складання уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення

Вартість доставки меблів по Київській області

Стандартні тарифи: 100грн + 15 грн / км від КП (до під'їзду)

Самовивіз Київ/Вишгород

Т.к. ми відпускаємо товар із кількох складів – прохання уточнювати можливість самовивезення у менеджерів під час оформлення замовлення.

Доставка по Україні:

Доставка замовлень вантажоперевізником "Нова пошта" здійснюється за рахунок одержувача.
Відправлення товару з післяплатою відбувається по 10% передоплаті товару, що відправляється.

Всі меблі йде в розібраному вигляді в заводських упаковках і комплектується всім необхідним для самостійного складання. Можливість адресної доставки у Вашому місті уточнюйте у менеджерів нашого магазину при оформленні замовлення.
Доставка товарів по Україні вантажоперевізником "Нова пошта" здійснюється при 10% передоплатою за рахунок одержувача.

При наявності товару на складі замовлення відправляється протягом 2-х днів з моменту оформлення.
Можливі варіанти оплати: р / с без пдв, р / с з ПДВ, карта Приватбанку, накладений платіж при отриманні (вартість послуги Нової пошти -2% від суми платежу)

Обов'язково перевіряйте товар при отриманні! Після отримання вантажу перевізник не несе відповідальності за пошкодження які могли виникнути при транспортуванні!

Вартість збирання стандартних меблів:

Вартість і необхідність складання меблів при доставці прохання дізнаватися і погоджувати під час оформлення замовлення.
При доставці по Україні Ви можете самостійно зібрати меблі, попередньо отримавши консультацію наших фахівців і дотримуючись інструкції.
У кожній упаковці є інструкція по збірці і повна комплектація необхідна для цього (болти, ключі з'єднувальні елементи.)

Повернення товару

Покупець має право обміняти придбаний товар на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням, протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо товар не використовувався, не був у! Збірці! (Монтажі) і якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші, заплачені за товар, повертаються в повному розмірі, за вирахуванням послуг, якщо такі мали місце (доставка, зборка, занесення в квартиру), повернення товару належної якості провадиться за рахунок Покупця (винос з квартири, завантаження, доставка до складу Продавця). У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару, гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.

 Вам буде відмовлено в поверненні грошей або заміну товару на інший, якщо:

1) З моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів.

2) Повертається товар не є новим, тобто був раніше змонтований або був у вжитку.

3) Відсутня або непридатний пакувальний матеріал, відсутній товарний чек, присутні сліди збірки або користування товаром, товар не укомплектований.

Наведені вище умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України. Магазин здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

Умови оплати:

- готівкою нашим кур'єрам при отриманні в м.Київ та Кіевскаой області.
- Безготівковий розрахунок
- накладений платіж при відправці перевізниками "Нова Пошта" та "Делівері"
зверніть увагу вартість такої послуги у перевізників составляеет 2% від суми платежу.
- оплата при оформленні замовлення на сайті через платіжну систему Liqpay банківськими картами Visa / Mastercard
Щоб уникнути накладок прохання уточнювати наявність товару і його характеристики перед оплатою!

умови повернення

• Зібрана меблі не відноситься до переліку товарів підлягають поверненню;
• Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за умови доставки даного товару на склад продавця і перевірці цілісності комплектності товару, що повертається. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару-гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 семи днів.
• Перевірка цілісності стекол і дзеркал проводиться в присутності споживача при доставці меблів. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

Товари, які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають!

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).