Гарантія
На весь товар, предоствленний на сайті надається гарантія від виробників. Термін гарантії вказаний на кожен товар

 Повернення товару

Покупець має право обміняти придбаний товар на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням, протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо товар не використовувався, не був у! Збірці! (Монтажі) і якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Повернення коштів

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші, заплачені за товар, повертаються в повному розмірі, за вирахуванням послуг, якщо такі мали місце (доставка, зборка, занесення в квартиру), повернення товару належної якості провадиться за рахунок Покупця (винос з квартири, завантаження, доставка до складу Продавця). У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару, гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.

Вам буде відмовлено в поверненні грошей або заміну товару на інший, якщо:

1) З моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів.

2) Повертається товар не є новим, тобто був раніше змонтований або був у вжитку.
Зібрана меблі не відноситься до переліку товарів підлягають поверненню;

3) Відсутня або непридатний пакувальний матеріал, відсутній товарний чек, присутні сліди збірки або користування товаром, товар не укомплектований.

4) Товари, які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають!

Наведені вище умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України. Магазин здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).